Výroba a prodej autoklíčů

Vyrábíme klíče - autoklíče na většinu vozů všech značek. Autoklíče vyrýbíme v našem kameném obchodě v Olomouci na ulici Pavelčákova 18. Maloobchod a velkoobchod s autoklíči. Disponujeme nejmodernější technoligií pro řezání klíčů i jejich kódování a přizpůsobování. 

 

Služby

Provádíme:

Řezání klíčů jak zoubkových, tak  i gravírovaných
a to buď kopírováním, nebo z originálními hodnotami nových klíčů od výrobce. Takové řezání provádíme na elektronických strojích nové generace, které komunikují s počítačem a speciálními SW, které umějí vyřezat klíč s originálními hodnotami zubů, nebo vyrobit klíč dle kódu, který je dodáván s klíči a to na plastové kartě, nebo plastovém přívěšku, někdy i plechový šítek.. Tyto kódy jsou dodávány při koupi nového vozu s klíči nebo se nacházejí i na tělech zámků. Doporučujeme tyto karty dobře uschovat!  

Výroba klíčů dle donesených zámků a spínacích skříňek. (podle zámku vyrobíme klíč)

Provádíme opravy autozámků, vložek dveřních zámků a spínacích skříňek.

Přeskládání zámků na jiný klíč. (změna odemykací kombinace na novou)

Přizpůsobení klíčů k vašemu vozu. (diagnostickými přístroji nahrajeme čip/transponder - klíč do řídící jednotky immobilizéru a zpárujeme dálkové ovládání s jednotkou centrálního zamykání)

Zjištění tajného kódu IMMO (zjištění provádíme za pomocí speciálních programů, nebo vyhledání z databáze dle kódu WIN)

Výměny obalů klíčů u poškozených za nové. (zákazník si donese poškozený klíč a my jej rozděláme a vložíme do nového obalu, včetně případného transpondéru (čipu), popřípadě vybrousíme zuby či drážku do hrotu klíče. U některých klíčů nelze použít stávající hrot klíče.

Zpětné vyčtení kódu klíče. (vystavíme zákazníkovi kartičku s kódem, podle kterého si může nechat vyrobit kdykoliv další klíč. Vhodné především při ztrátě klíče, nebo velkém opotřebení klíče, kdy klíč již není schopen zámek otevřít) 

Naše firma disponuje špičkovou technoligí pro výrobu autoklíčů, kterou neustále rozšiřujeme a tak se snažíme reagovat na požadavky trhu v oblasti autoklíčů. Autoklíče detekujeme a řežene na speciálních laserových strojích nové generace. Zde se klíče se nekopírují podle starého opotřebovaného klíče, ale vyrábějí se přímo originály s hodnotami výrobce.

Vyrábíme na většinu vozů všech značek.
Od nejobyčejnějších zoubkových jednostranných klíčů (např. škoda 110,12O, starší Felície, VaZ, Fiat, Trabant atd., nebo oboustranné klíče (většina starších zahraničních vozů), poté následují speciální autoklíče jako jsou gravírované jednostranné např.(Opel,Mercedes atd.), nebo grav.oboustranné např.(BMW, Renault, Peugeot...atd.) Mezi další skupinu klíčů, které vyrábíme patří křížové např.( Citroen, Peugeot, Renault a páky na volaty), nebo klíče rakvičkové (Ford).

Samostatnou skupinou autoklíčů se řadí klíče čipové. Ty jsou buď s pevným kódem PK, nebo s krypto kódem KK. Dálší informce, viz čipové autoklíče. 

NOVINKY ROKU 2005
Vyrábíme autoklíče s ID 4C, ID 4D na tyto vozy, včetně elektronického kókdování na počkání bez nutnosti přistavovat vozidlo, stačí donést jeden funkční klíč a to především u vozů značek: Daihatsu, Ford_EU, Ford_USA, NISSAN, Hyundai, Mitshubishi, Proton, Suzuki, Subaru, Lexus, Toyota.
NOVINKY ROKU 2006
Kopírujeme podle originálních klíčů všechny klíče VW s 
ID44, nabízíme nově obaly na klíče a provádíme jejich opravy.
NOVINKY ROKU 2009
Vyrábíme všechny čipové autoklíče s ID70, ID67, ID68 na vozy TOYOTA, Citroen a Peugeot na počkání bez nutnosti jezdit s vozem, stačí jeden funkční klíč.
NOVINKY ROKU 2010
Vyrábíme všechny čipové autoklíče s ID46 na vozy Citroen, Dodge, FIAT, Honda, Hyundai, KIA, Lancia, Land Rover, Mitshubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Suzuki, Volkswagen VW na počkání bez nutnosti jezdit s vozem, stačí jeden funkční klíč.
NOVINKY ROKU 2011
Vyrábíme autoklíče pro vozy VW s ID48 a 48CAM (A1, A2, A3, A4)
NOVINKY ROKU 2012
Předpřipravujeme převážnou část čipů pro všechny vozy, provádíme prekoding čipů pro vozy FIAT ID48 i ID46 včetně přizpůsobení k vozu.
NOVINKY ROKU 2013
Vyrábíme autoklíče s čipem a dálkovým ovládání na Citroen C1, Citroen C2, Citroen C3, Citroen C4, dále převážnou část vozů Peugeot.
NOVINKY ROKU 2014
Rozšiřujeme databázi vozů VW Group, vyrábíme klíče pro vozy Renault, včetně Renault karet. Umíme klíče na všechny vozy FORD včetně dálkového ovládání, dále Hyundai, KIA, Honda, Toyota, Nissan, Suzuki.
NOVINKY ROKU 2015
Vyrábíme autoklíče Mitshubishi s čipem ID44, klíče MAZDA včetně dálkového ovládání. Vyrábíme Karty RENAULT ke vše typům.
NOVINKY ROKU 2016
Rozšířili jsme nabídku a vyrábíme více typů MOTO klíčů k motorkám s imobilizéry.
Vyrábíme klíče pro vozy BMW 1, BMW 3, BMW 5, BMW 7, X1, X3, X5, Z3 Z4....a další modely.

OPRAVY AUTOKLÍČŮ
Vymačkaná, nebo chybějící tlačítka, vadné mikrospínače, závady na desce. 

Jak ovladač poslat ?

  1. Ovladač zabalte do obálky s bublinami, nebo jiného vhodného balení a zašlete doporučeně na adresu uvedenou níže.
  2. Nezapomeňte přiložit telefonní kontakt a napsat ho na obálku pod adresu!
  3. Posílejte vždy jako DOPORUČENÉ PSANÍ.
  4. Doporučujeme si posílaný balík pojistit min. do výše předpokládané ceny klíče! (zatím vždy vše dorazilo v pořádku)

Jak opravy fungují?

  • Cena opravy autoklíče se odvíjí od typu typu klíče a poškození, případě rozsahu opravy a zvolených součástí.
  • Opravy vyřizujeme v den přijetí zásilky a je odeslána, buď týž den, nebo den pracovní následující.
  • Klíče, ovladače po obdržení prohlédneme a zavoláme informaci o převzetí a upřesnění ceny za opravu.
  • Autoklíče, nebo ovladače následně opravíme a obratem posíláme zpět na vaši uvedenou adresu.

Adresa pro zasílání autoklíčů do opravy:
Výroba klíčů
Pavelčákova 443/18
Olomouc 779 00

 

 





Partneři


  autocechak     banner šantovka 2     logo trezory a sejfy_2     nahled sam_FORNOX