Výroba a prodej autoklíčů

Vyrábíme klíče - autoklíče na většinu vozů všech značek. Autoklíče vyrýbíme v našem kameném obchodě v Olomouci na ulici Pavelčákova 18. Maloobchod a velkoobchod s autoklíči. Disponujeme nejmodernější technoligií pro řezání klíčů i jejich kódování a přizpůsobování. 

 

Zámečnická otevírací služba Olomouc - 602 708 320 a 602 841 721.

Provádíme otevírání automobilů všech značek.

Spádová oblast: Olomoucký kraj
Olomouc, Přerov, Hranice na Moravě, Lipník nad Bečvou, Prostějov, Vyškov, Šternberk, Litovel, Uničov, Zábřeh na Moravě, a okolí.

Servisní technik dojede na místo dle vzdálenosti a momentální vytíženosti v Olomouci od 30-60 min. V okolních městech od 45 - 120 minut.

Naši technici jsou profesionálně školeni pro nouzové otevírání automobilů všech značek a vlastníme oprávnění pro tuto činnost "koncesní listinu".
Pro tuto činnost používáme špičkové profesionální vybavení, nářadí a nástroje. 

Otevírání automobilů provádíme více jak 20 let.

Potřebujete odborné a přitom rychlé nouzové otevření Vašeho vozidla?

Pak využijte našich služeb zámečnické pohotovosti, která funguje v Olomouci a okolí na telefonních číslech:

   602 841 721   nebo   602 708 320

Stačí zavolat, stručně popsat Váš problém, nahlásit značku, typ vozu a specifikovat místo, kde se právě nacházíte a naši technici Vám co nejdříve přijedou otevřít Vaše auto, popřípadě vyřešit jiný problém.

Alfa Romeo - Audi - Austin - Bentley - BMW - Buick - Cadillac - Chevrolet - Chrysler - Citroen - Dacia - Daewoo - Daihatsu - Daimler - Dodge - Ferrari - Fiat - Ford - GM - Honda - Hyundai - Hummer - Isuzu - Jaguar - Jeep - Kia - Lada - Lamborghini - Lancia - Land Rover - Lexus - Lincoln - Lotus - Maserati - Mazda - Mercedes-Benz - MG - Mini Cooper * Mitsubishi - Nissan - Peugeot - Plymouth - Porsche - Renault - Saab - Seat - Škoda - SsangYong - Subaru - Suzuki - Toyota - Opel - Volkswagen - Volvo.

Partneři


  autocechak     banner šantovka 2     logo trezory a sejfy_2     nahled sam_FORNOX